Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka)
NOWOCZESNE SZEREGÓWKI W CENTRUM
 
 
 
 
Zamieszkaj we własnym domu z ogrodem, blisko centrum Miasta os. Sienkiewicza w Białymstoku 

Domy w zabudowie szeregowej o pow. 177,33 m2 z garażem na dwa samochody. Nowoczesna bryła i komfort mieszkania !!!

Dostępne segmenty:
A - skrajny  - pow. działki 298 m2 -w cenie  549.000 zł
B- - środkowy - pow.działki 206  m2 - w cenie 529.000 zł
C- środkowy - pow. działki 208 m2 - w cenie 529.000 zł


 Oferta  skierowana jest do osób ceniących ciszę, bezpieczeństwo oraz estetykę otoczenia. Przyjazna architektura, proste rysy budynku, duże okna i bardzo funkcjonalne układy pomieszczeń, to najważniejsze kryteria wyboru, które w tym przypadku zostały w pełni zaspokojone.

Proponujemy Państwu 3 domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Wygoda w Białymstoku.  Są to dwukondygnacyjne budynki posiadające odrębną, własną działkę. Mają one powierzchnię 177,33 m2., a ich działki od 206 m2 do 298 m2.

Na parterze większość powierzchni zajmuje jasny, przestronny pokój dzienny , z którego można wyjść na taras oraz do własnego ogrodu. Na parterze znajduje się również wc oraz dwustanowiskowy garaż. Natomiast na piętrze zaprojektowano, wygodne sypialnie, łazienkę, dwie garderoby, pralnię. Wszystkie pomieszczenia w budynku posiadają pełną wysokość. Każdy segment posiada własne ściany nośne konstrukcyjnie niepołączone z sąsiednim budynkiem. Stąd sąsiadów dzieli podwójny mur zapewniając maksymalną izolację akustyczną.

Pełna własność domu i działki.

Nowoczesna zabudowa sprawia, iż z wielka przyjemnością wraca się do spokojnego miejsca po całym dniu w ruchliwym mieście.

Bliskość Centrum Sportów Miejskich przy ul. Węglowej sprawia, że każdą wolną chwilę z rodziną można spędzić aktywnie. 

*** CENA ZA m2 TYLKO 2983 zł ***