Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka)
BLIŹNIAK OLMONTY
 
 
 

OFERUJEMY PAŃSTWU  NOWOCZESNY I KOMFORTOWY BUDYNEK  W
ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ  POŁOŻONY W OLMONTACH   (tuż pod Białymstokiem) . Seg. A – powierzchnia 152,42 m2, działka o powierzchni 600 m2 , cena 439 000 zł - REZERWACJA

Seg. B – powierzchnia 152,42 m2, działka o powierzchni 600 m2, cena 439 000 zł
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ POWIĘKSZENIA DZIAŁKI AŻ DO 1600 M2 DLA KAŻDEGO
SEGMENTU !!!


Głównymi atutami domu jest funkcjonalne i ergonomiczne wnętrze, zwarta bryła  budynku zapewniająca ekonomiczność eksploatacji (małe straty ciepła) oraz harmonijne połączenie strefy dziennej z tarasem i ogrodem.

Elewacje utrzymane są w jasnej kolorystyce z drewnianymi elementami wykończenia, co nadaje mu niepowtarzalnego wyglądu. Budynek ma jasny podział stref, który rozdziela rytm dnia i nocy, między przestrzeń parteru i piętra. Dół to strefa relaksu.

W przestronnym salonie, połączonym z kuchnią, znalazło się miejsce na kominek. Bezpośrednio stąd, wyjdziemy na taras i do ogrodu. Dodatkowo do dyspozycji mamy łazienkę, pralnię, wiatrołap i obszerny korytarz z klatką schodową oraz garaż jednostanowiskowy i kotłownię. Na piętrze są trzy lub cztery ( do wyboru opcja ) pokoje/sypialnie w tym jeden z garderobą, duża, przestronna łazienka oraz dodatkowa garderoba.

Budynki oddane  do użytkowania i oferowane są w stanie deweloperskim, obejmującym kompletne wykończenie na zewnątrz ( podjazd do garażu i tarasy) jak i wewnątrz (tynki cementowo-wapienne, posadzki, instalacje elektryczne, TV, internet, alarm, wodne, C.O. z grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym, piec gazowy Viessmann).


Budynek położony na nowoczesnym osiedlu wśród zieleni , miejsce bardzo blisko Białegostoku a jednocześnie ciche i kameralne.

 

Należy nadmienić, iż Olmonty objęte są miejscowym planem zagospodarowania 

przestrzennego i okolice przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.
Na dom FIRMA wystawia  f-rę VAT więc kupujący nie płaci podatku PCC. 


DOSTĘPNE SĄ SEGMENTY :

A- W CENIE 439.000 ZŁ - REZERWACJA

B- W CENIE 439.000 ZŁ


ZAPRASZAM  NA PREZENTACJĘ !!!