zamknijdrukuj
Logo
Wasilków
670 000  zł
Domy - sprzedaż
oferta nr: 10490

Opis


JEŻELI POTRZEBUJESZ DOMU JEDNORODZINNEGO, A JEDNOCZEŚNIE NA WŁASNEJ NIERUCHOMOŚCI CHCESZ PROWADZIĆ SWÓJ BIZNES? SPRAWDŹ TĘ OFERTĘ NIERUCHOMOŚCI !!!

Polecamy zabudowaną nieruchomość położną w centrum Wasilkowa przy ul.Kościelnej.
Nieruchomość stanowi działka o powierzchni 1478 m2 zabudowana domem mieszkalnym, parterowym wybudowanym w 2000 roku w technologii szkieletowej oraz dwoma budynkami gospodarczymi Budynek posiada poddasze, które można zaadaptować na mieszkalne.
Budynek mieszkalny o:
- powierzchni całkowitej 122,04 m2
- powierzchni użytkowej 102,61 m2
- kubaturze 530,10 m3
Dom charakteryzuje się przestronnymi pomieszczeniami w standardzie do odświeżenia. Na powierzchnię 102 m2 składają się: wiatrołap o pow. 3,78 m2, hall o pow. 13,50 m2, salon z wyjściem na taras o pow. 25,68 m2, sypialnia o pow. 14,13 m2, sypialnia o pow. 17,74 m2, kuchnia o pow. 11,24 m2, spiżarnia o pow. 2,29 m2, łazienka o pow. 10, 73 m2 oraz kotłownia o pow. 5,82 m2. Nadto istnieje możliwość adaptacji poddasza na mieszkalne.
Budynek mieszkalny wyposażony jest w następujące instalacje:
wodno-kanalizacyjną z sieci miejskiej, elektryczną oraz CO (obecnie ogrzewanie olejowe). Istnieje możliwość podłączenia do istniejącej w ulicy Kościelnej sieci gazowej.
Budynek mieszkalny usytuowany jest na tylnej części działki wśród zieleni z wejściem od strony wschodniej (ul. Kościelnej). Na posesji znajdziemy kameralny ogród z dostępem z tarasu z licznymi nasadzeniami, w tym drzew owocowych.
Na przedniej części posesji znajdują się dwa budynki gospodarcze murowane o łącznej powierzchni zabudowy 170 m2 , które mogą być wykorzystywane do prowadzenia działalności gospodarczej. Przednia część działki może zostać wykorzystana na cele działalności gospodarczej ze względu na dobrą ekspozycję w Centrum miasta Wasilkowa.
Nieruchomość ogrodzona.
Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , zgodnie z którym działki znajdują się terenie określonym na mapie symbolem 6MN. Według zapisów planu teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinna. Dopuszcza się
1) realizację nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w formie zabudowy wolnostojącej i bliźniaczej;
2) lokalizację zabudowy gospodarczej, garaży, szklarni oraz obiektów małej architektury;
3) lokalizację obiektów, urządzeń i instalacji z zakresu infrastruktury technicznej;
4) dokonywania wszelkich prac budowlanych t.j. m. in. termomodernizacje, remonty, przebudowy, rozbudowy, nadbudowy w ramach istniejącej zabudowy (za wyjątkiem istniejącej zabudowy usługowej) z możliwością utrzymania jej istniejących parametrów tj. wysokości budynku, rodzaju dachu i kąta nachylenia, materiału pokryciowego i elewacyjnego oraz wskaźników powierzchni zabudowy i powierzchni terenu biologicznie czynnego; dokonywania prac budowlanych t.j: termomodernizacje, remonty, przebudowy w ramach istniejącej zabudowy usługowej znajdującej się na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej; 6) funkcjonowanie wbudowanych w partery budynków mieszkalnych lub gospodarczych usług nieuciążliwych o powierzchni użytkowej nie większej niż 75 % powierzchni użytkowej parteru budynku.
Dla budynków projektowanych ustala się następujące wymogi:
1) wysokość budynków mieszkalnych: do dwóch kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe i do jednej podziemnej, jednak nie więcej niż 10 m; w przypadku zastosowania dachów płaskich wysokość budynków mieszkalnych: do dwóch kondygnacji nadziemnych i do jednej podziemnej, jednak nie więcej niż 8 m; - dachy wysokie, dwu lub wielospadowe, o nachyleniu połaci od 25º do 45º, z preferencją krycia dachówką ceramiczną, materiałem dachówkopodobnym lub blachą płaską,
2) wysokość budynków gospodarczych (w tym garaży): jedna kondygnacja nadziemna, jednak nie może przekraczać 7 m; - dachy jedno lub wielospadowe o nachyleniu połaci od 15º do 45º;
3) możliwość lokalizacji garaży w bryle budynku mieszkalnego;
4) wskaźnik powierzchni zabudowy nie może przekroczyć 40 %; 57) wskaźnik powierzchni terenu biologicznie czynnego nie może być mniejszy niż 40 %;
Zapraszam na prezentację w celu bliższego zapoznania się z ofertą
Oferta objęta klauzulą wyłączności


typ obiektu: wolnostojący
pow. użytkowa: 102,0 m²
pow. działki: 1 478,0 m²
wymiary: 12x23x75
rozpoczęcie budowy: 2000
stan prawny gruntu: własność
liczba pomieszczen: 3
stan techniczny: do odświeżenia
materiał budowlany: szkieletowy
ogrzewanie: olejowe
balkon: taras
okna: PCV
kuchnia: jasna z oknem, oddzielna
cena za m²: 5 492 zł