Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka)
Burzyn
380 000  zł
Domy - sprzedaż
oferta nr: 11506

BURZYN - MALOWNICZO POŁOŻONE SIEDLISKO W OTULINIE BIEBRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO
Siedlisko znajduje się w samym sercu miejscowości Burzyn (gm. Jedwabne, powiat łomżyński). Z trzech stron przylega do publicznych dróg gminnych. Główne wejście na posesję znajduje się przy ul. Nowy Rynek. Nieruchomość posiada również bezpośredni dostęp do ul. Biebrzańskiej. Działka leży w Otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego , wprawdzie nie przylega do rzeki, ale rozpościera się z niej widok na rzekę Biebrzę i Biebrzański Park Narodowy. Nieopodal działki jest punkt widokowy na rzekę.
Powierzchnia działki 0,7045ha;
Cena: 380.000zł;
Wymiary: Uzbrojenie: prąd, woda;
Dostęp do gminnych dróg publicznych - ulicy Nowy Rynek oraz ulicy Biebrzańskiej.
[Istnieje możliwość dokupienia działki z linią brzegową rzeki Biebrzy. Link do oferty: https://alter.nieruchomosci.pl/pl/oferta-11427-dzialka_sprzedaz-Burzyn--]
Na nieruchomości znajdują się następujące zabudowania:
1. Dom drewniany z 1935 roku.
Wymiary po obrysie: 6,80 x 8,70 (wg dokumentów: 66m2)
Pomieszczenia: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, sień, poddasze nieużytkowe nad całym domem.
Stan: do remontu/adaptacji/rozbudowy
2. Domek letniskowy z 2010 roku.
Wymiary po obrysie: 4 x 6 (wg dokumentów: 25m2)
Dwa pomieszczenia
Stan: do adaptacji/mieszkania sezonowego
3. Murowana stodoła z 1950 roku.
Wymiary po obrysie: 7 x 22 (wg dokumentów 158m2)
Dwa duże pomieszczenia gospodarcze z oddzielnymi wejściami.
Stan: Do remontu (Stodołę można zaadaptować na różne sposoby. Jest tam miejsce na duży garaż, budynek gospodarczy, czy miejsce do chowu zwierząt domowych. Można również zaadaptować stodołę na budynek z funkcją mieszkalną lub pod agroturystykę itp.)
Całe siedlisko wymaga pracy i pomysłu na zagospodarowanie. Jednak jest to miejsce z potencjałem, biorąc pod uwagę otoczenie i położenie nieruchomości w Otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego.
Po drugiej stronie rzeki Biebrzy rozpościera się Biebrzański Park Narodowy , Obejmuje on swym zasięgiem niemal całą dolinę Biebrzy. Chroni największe w Środkowej Europie bagna i torfowiska o unikatowej w skali Europy, a nawet świata, faunie i florze. Stanowi jedną z najcenniejszych ostoi naszych ptaków oraz najważniejszą ostoję łosia w Polsce.
Zakup nieruchomości w tym miejscu, to wyjątkowa okazja. Z jednej strony piękno otaczającej przyrody, z drugiej, centralne miejsce we Wsi. W najbliższym sąsiedztwie jest przeważająca zabudowa siedliskowa, oraz pojedyncze domy w zabudowie jednorodzinnej. Klasy gruntu występujące na działce: Br-RVI, RVI, RIVa, RIVb.
Oferta jest skierowana nie tylko do rolników. Dla osób niebędących rolnikami, przy zakupie gruntu rolnego w przedziale pow. 3000m2 do 1ha - wymagana jest dodatkowo umowa warunkowa sprzedaży i prawo pierwokupu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.
Jeżeli marzysz o tym, by zamieszkać, lub mieć swoje miejsce wypadowe na wakacje lub weekendy, nad rzeką Biebrzą - to jest to oferta dla Ciebie. Znajdziesz tu ciszę i spokój, wśród natury, która często będzie podchodziła pod okna wymarzonego domu. Jest to niewątpliwie unikatowe miejsce w skali nie tylko tego regionu, ale i Polski.
Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu prezentacji oferty w terenie.
Przy tej ofercie istnieje możliwość prezentacji zdalnej.Kalkulator oblicza ogólne koszty nie uwzględniając indywidualnych sytuacji.
Kalkulator nie uwzględnia w kalkulacji zakupu mieszkań i nieruchomości posiadających cenę z VAT.Cena nieruchomości:    
Podatek od czynności cywilnoprawnych:     7 600
Taksa (opłata) notarialna:     2 290
VAT od taksy(opłaty) notarialnej:     527
Opłata sądowa:     200
Wniosek o wpis do księgi wieczystej:     246
Prowizja agencji nieruchom.(%):   % 9 500
VAT od prowizji:     2 185
Suma opłat:     22 548
Do zapłaty:     402 548

          
Kalkulator jest orientacyjnym wyliczeniem kosztów. Szczegółowe wyliczenia dokonuje biuro nieruchomości
typ obiektu: gospodarstwo
pow. użytkowa: 66,0 m²
wymiary: 41/240/37/227
rozpoczęcie budowy: 1935
liczba pomieszczen: 2
stan techniczny: do remontu
okna: drewniane
kuchnia: jasna z oknem
cena za m²: 54 zł
* *
Informujemy, że administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ALTER NIERUCHOMOŚCI Joanna Tarnogórska 15-419 Białystok, ul. Św. Mikołaja 1 lok 12. Dane osobowe przekazywane są dobrowolnie w celu późniejszego kontaktu i odpowiedzi na przesłane zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz możliwości cofnięcia zgody zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182 oraz późń. zmianami).