Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka)
Grabówka
599 000  zł
Domy - sprzedaż
oferta nr: 11520ZAMIESZKAJ W GRABÓWCE POD BIAŁYMSTOKIEM
NOWA INWESTYCJA zgodna z najnowszymi energooszczędnymi trendami!!!

Osiedle Na skraju lasu w Grabówce jest odpowiedzią dla klientów szukających domu w niewielkiej odległości od miasta Białystok. Powstaje tam osiedle domów w zabudowie szeregowej, składający się z kompleksu złożonego z dwóch szeregów po 4 segmenty w każdym szeregu.
Sprzedaż osiedla rozpoczęła się w IV kwartale 2021 roku, łącznie dostępnych jest 8 domów. Do domów zostaną doprowadzone media tzn. woda, kanalizacja, prąd, instalacja do ogrzewania pompą ciepła, światłowód. Dojazd do osiedla stanowi droga gminna, natomiast przez osiedle droga wykonana będzie z kostki brukowej.
ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI: Czerwiec 2023

Domy charakteryzują się wyjątkową funkcjonalnością, dużymi przeszkleniami, wysokim standardem energetycznym, ogrzewaniem podłogowym na parterze budynku oraz pięknym wykończeniem budynków i całego osiedla.
Segmenty mają się prostą, klasyczną bryłę, która jest wygodnym rozwiązaniem dla kilkuosobowej rodziny. Układ funkcjonalny domu jest niezwykle intuicyjny. Na dole znajduje się przestronny salon wraz z jadalnią i otwartą kuchnią. Dużym atutem tego projektu są cztery duże pokoje na piętrze, które w pełni zaspokoją potrzeby nawet kilkuosobowej rodziny, łazienka z prysznicem na parterze, oraz dodatkowa przestrzeń w garażu. Przyjazny rozkład pomieszczeń i brak skosów na piętrze sprawia, że dom posiada olbrzymi potencjał i możliwości aranżacji. Domy w Grabówce, to domy zaprojektowane z myślą o poszanowaniu energii oraz zredukowaniu kosztów utrzymania domu. Mając to na uwadze, wybór pompy ciepła jako systemu grzewczego był oczywisty. Nowoczesne urządzenie umożliwi także podgrzanie wody użytkowej oraz pozwoli na chłodzenie pomieszczeń w okresie letnim. Ponadto dom wyposażony zostanie w instalacje do zamontowania paneli fotowoltaicznych, dzięki którym będzie możliwe korzystanie z czystej odnawialnej energii ze słońca, która zapewni niezależność energetyczną i oszczędność pieniędzy a garaż w instalacje umożliwiające ładowanie samochodu elektrycznego. Aby podwyższyć komfort życia przyszłych mieszkańców, wszystkie segmenty na parterze wyposażone zostały w niezbędne instalacje do zamontowania klimatyzacji.Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej 122,75m2 każdy.
Dwukondygnacyjne segmenty zaprojektowane zostały w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku miejskiego, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum miasta.
W części dziennej, na PARTERZE znajdować się będzie:
-przestronny salon z jadalnią i aneksem kuchennym (32,96m2),
- łazienka (3,25m2),
- garaż (16,30m2),
- wiatrołap z kotłownią (6,22m2)
- klatka schodowa (1,26m2).
Druga kondygnacja to strefa prywatna z czterema sypialniami i łazienką
- pokój (12,09m2)
- pokój (13,57m2),
- pokój (11,18m2)
- pokój (11,82m2),
- łazienka (6,47m2),
- korytarz (5,57m2).
Niewątpliwą zaletą domów są dwie pełne kondygnacje (bez kłopotliwych skosów na piętrze). Projekt jest funkcjonalny i zaprojektowany dla kilkuosobowej rodziny, ceniącej wygodę i komfort.
Poszczególne segmenty położone na działkach o powierzchni od 184m2 do 366m2 , co gwarantuje możliwość zaaranżowania przestronnych ogrodów i stwarza idealne miejsce na relaks i odpoczynek z dala od zawrotnego tempa miejskiego życia. Do domów zostaną doprowadzone wszystkie media tzn. woda, kanalizacja, prąd, światłowód, instalacja do ogrzewania pompą ciepła.
Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom i coraz większej świadomości dbania o środowisko dom wyposażony zostanie w instalacje umożliwiające zamontowanie paneli fotowoltaicznych, dzięki którym będzie możliwe korzystanie z czystej odnawialnej energii ze słońca, która zapewni niezależność energetyczną i oszczędność pieniędzy.
Aby podwyższyć komfort życia naszych przyszłych mieszkańców domy na parterze zostały wyposażone w niezbędne instalacje do zamontowania klimatyzacji.
Standard wykończenia wewnątrz - stan deweloperski: tynki wewn. tradycyjne, cementowo-wapienne; wylane posadzki, ściany działowe według planu, schody betonowe.
Pozostałe informacje dotyczące wykończenia zewnętrznego, danych konstrukcyjnych i innych danych w biurze firmy.
Zakup od dewelopera, więc Kupujący otrzymuje fakturę VAT przez co nie płaci podatku 2% u notariusza.
Kalkulator oblicza ogólne koszty nie uwzględniając indywidualnych sytuacji.
Kalkulator nie uwzględnia w kalkulacji zakupu mieszkań i nieruchomości posiadających cenę z VAT.Cena nieruchomości:    
Podatek od czynności cywilnoprawnych:     11 980
Taksa (opłata) notarialna:     3 166
VAT od taksy(opłaty) notarialnej:     728
Opłata sądowa:     200
Wniosek o wpis do księgi wieczystej:     246
Prowizja agencji nieruchom.(%):   % 14 975
VAT od prowizji:     3 444
Suma opłat:     34 739
Do zapłaty:     633 739

          
Kalkulator jest orientacyjnym wyliczeniem kosztów. Szczegółowe wyliczenia dokonuje biuro nieruchomości
typ obiektu: segment środkowy
pow. użytkowa: 122,8 m²
pow. działki: 184,0 m²
rozpoczęcie budowy: 2022
liczba pomieszczen: 5
stan techniczny: do wykończenia
materiał budowlany: porotherm
ogrzewanie: centralne
okna: PCV
cena za m²: 4 870 zł
* *
Informujemy, że administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest ALTER NIERUCHOMOŚCI Joanna Tarnogórska 15-419 Białystok, ul. Św. Mikołaja 1 lok 12. Dane osobowe przekazywane są dobrowolnie w celu późniejszego kontaktu i odpowiedzi na przesłane zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz możliwości cofnięcia zgody zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182 oraz późń. zmianami).